Spadochron PARAZERO do dronów DJI

28 - 01 - 2019

Spadochron PARAZERO 

Tel-Aviv, Izrael: Firma  z systemami bezpieczeństwa Parazero Israel Ltd (ASX: PRZ), ogłosiła dzisiaj, że jego system bezpieczeństwa dronów z powodzeniem zaoszczędził na wartości setek tysięcy dolarów ładunku zamontowanego na komercyjnym dronie, który prawie rozbił się kilka tygodni temu.

System bezpieczeństwa dronów (spadochron SafeAir) ParaZero zidentyfikował krytyczny błąd w locie i samodzielnie rozłożył balistyczny spadochron podczas operacji. Podczas gdy dron unosił się w powietrzu, czujniki ParaZero nieprzerwanie monitorowały trasę lotu, zwracając uwagę na nieprawidłowości. System bezpieczeństwa zidentyfikował krytyczną awarię i uruchomił tryb zakończenia lotu, odcinając moc od silników. Ponadto opatentowany spadochron otworzył się w ułamku sekundy, bezpiecznie przenosząc drona i ładunek na ziemię i minimalizując energię uderzenia.

Komentując powyższy incydent, dyrektor generalny ParaZero, Eden Attias, powiedział: “Nasz system bezpieczeństwa dronów udowodnił po raz kolejny, że może uratować drona i ładunek w rzeczywistych sytuacjach. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc naszemu klientowi w zabezpieczeniu kosztownego sprzętu podczas operacji.”

 

Czytaj więcej na temat PARAZERO – Spadochron do dronów DJI

Następny wpis  >
<  Poprzedni wpis
Masz pytania?

Kontakt
DJI Enterprise
Bezpieczeństwo Publiczne

Łukasz Grzelak
Tel:  881 726 664
lukasz.grzelak@dilectro.pl
DJI Enterprise
Kamil Plewka
Tel:  881 726 601
kamil.plewka@dilectro.pl
DJI Enterprise
Wdrożenia

Konrad Czarnecki
Tel:  733 430 090
konrad.czarnecki@dilectro.pl
Szkolenia DJI Academy
Tel:  881 726 700
szkolenia@flyandfilm.pl
Serwis
Radosław Bronakowski
Tel:  881 726 642
serwis@dilectro.pl