img

Umów się na bezpłatną prezentację

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

SKY-HERO

Loki MK2

Matrice 300 RTK to najnowsza komercyjna platforma dronowa od firmy DJI, która ustanawia nowe standardy, łącząc sztuczną inteligencję z wysoką wydajnością oraz niezrównaną niezawodnością..

 • Czas lotu do 55 minut.
 • Zasięg do 8km
 • Czujniki 360 stopni
 • Podwójny gimbal
 • Wbudowana kamera FPV
 • Kontroler z wbudowanym 5'5 calowym ekranem
 • Obsługa PSDK
 • Klasa odporności IP67.
Cena od 39.000 zł
PARAMETRY

Solidność i uniwersalność

50

Minut lotu

8

Kilometrów zasięgu

360

Omijanie przeszkód

10

Opcji wyposażenia
BUDOWA

Hybrydowe sensory w kompaktowej obudowie

Zaawansowane funkcje AI
ZOOM | Termowizja | POV | Dalmierz
img

APARATURA

Ground Control Station

Profesjonalna aparatura o świetnej ergonomii i zaawansowanych funkcjach. Teraz Matrice 300 RTK może być sterowany przez dwóch operatorów w tym samym momencie. Stwarza to nowe możliwości ustalania strategii wykonywania misji, a także większą elastyczność i bezpieczeństwo operacji.

FUNKCJE

Twój kompan z powietrza

Transmisja

Matrice 300 RTK wyposażony jest w system transmisji danych OcuSync Enterprise, który zapewnia znakomity zasięg oraz obsługuje trójkanałowe wideo w jakości 1080p. 

Automatyczne przełączanie w czasie rzeczywistym między 2,4GHz a 5,8GHz umożliwia niezawodny lot w środowisku zakłóceń, a szyfrowanie AES-256 gwarantuje bezpieczną transmisję danych.

General features

Stwórz do 65 535 punktów przelotowych poprzez manipulowanie parametrami kamery i ustawieniami pozostałych akcesoriów w każdym z tych punktów. Planowanie toru lotu zostało zoptymalizowane tak, aby zapewnić efektywność misji.

Unreachible

Po zaznaczeniu obiektu w kadrze lub zmapowaniu kadru za pomocą pojedynczego dotknięcia ekranu, algorytmy niezwłocznie przeliczą ich współrzędne, które będą potem widoczne jako ikona na ekranie. Lokalizacja celu jest automatycznie udostępniana drugiemu kontrolerowi lub innym grupom roboczym.

Motor control

Zapisz parametry takie jak orientacja gimbala, ruch drona, wyzwalanie migawki czy zastosowanie funkcji ZOOM, dzięki czemu stworzysz szablony lotów. Dzięki temu każda kolejna misja zostanie wykonana w ten sam sposób co poprzednia co pozytywnie wpłynie na późniejszy proces analizy materiałów.

Low light

Funkcje automatycznego śledzenia pozwalają na identyfikowanie poruszających się obiektów. Rejestrują dynamicznie zmieniającą się lokalizację obiektu. Wystarczy zaznaczyć obiekt, a system AI zrobi resztę – będzie śledził wskazany przez nas np. pojazd wykorzystując do tego kamerę z wielokrotnym zoomem.

DJI ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów Loki MK2

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 25 kg.

Kategoria 'OTWARTA'
Podkategoria A2

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl