PSP wdraża do pracy serię DJI Matrice 200!

09 - 06 - 2019

Jest już rezultat dotychczas jednego z największych przetargów służb mundurowych na bezzałogowe statki powietrzne. Wśród wybranych przez Państwową Straż Pożarną dronów, było 11 platform DJI Matrice 200 dostarczonych przez Dilectro. To już kolejny organ mundurowy, który zaufał serii DJI Matrice, a także Dilectro – oficjalnemu dystrybutorowi DJI Enterprise. Tym samym PSP dołączyło do służb z USA, Australii, Niemiec czy Wielkiej Brytanii, które z powodzeniem i bezpiecznie realizują swoje działania za pośrednictwem profesjonalnych dronów DJI Matrice. 

W zeszłym tygodniu miał miejsce odbiór maszyn PSP przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Sprawdzenie tego sprzętu miało na celu dopuszczenie go do realizacji operacji BVLOS (poza zasięgiem wzroku), według nowego rozporządzenia. Warto w tym miejscu przypomnieć, że służby publiczne i służby ratownicze mają łatwiej, bo mogą wykonywać te loty bez konieczności wydzielenia strefy 90 dni przed planowanym lotem, spełniając najważniejsze procedury przy rejestracji sprzętu.

Ukompletowanie które zostało dostarczone przez Dilectro do PSP składa się z 11 platform Matrice 200, czułych kamer termowizyjnych serii DJI Zenmuse XT2 oraz kamery z 30.krotnym zoomem – DJI Zenmuse Z30. Dodatkowo drony zostały wyposażone w szereg akcesoriów dodatkowych. Całkowita wartość zamówienia wynosi ponad 1,2 mln złotych.

Seria DJI Matrice to seria profesjonalnych dronów do m.in. zastosowań ratowniczych. Gwarantuje pełne bezpieczeństwo lotu oraz dzięki wielu zabezpieczeniom także bezpieczeństwo zbieranych i przechowywania danych, co zostało poświadczone wieloma niezależnymi audytami. DJI bardzo dba o ten temat, współpracując z wieloma amerykańskimi firmami takimi jak Microsoft, Intel, a w Polsce – z Asseco: największym producentem oprogramowania.

Dilectro specjalizuje się w dostarczaniu dronów i usług do Straży Pożarnej. Oferuje pełne wsparcie serwisowe, szkoleniowe (w ramach szkoleń specjalistycznych DJI Academy) oraz techniczne. Chcesz sprawdzić jak może być pomocny sprzęt DJI w twoich zadaniach? Chcesz przeszkolić swoich ludzi z zastosowania dronów? Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną prezentację możliwości serii DJI Matrice oraz DJI Mavic Enterprise.

 

 

Następny wpis  >
<  Poprzedni wpis
Masz pytania?

Kontakt
DJI Enterprise
Bezpieczeństwo Publiczne

Łukasz Grzelak
Tel:  881 726 664
lukasz.grzelak@dilectro.pl
DJI Enterprise
Kamil Plewka
Tel:  881 726 601
kamil.plewka@dilectro.pl
DJI Enterprise
Wdrożenia

Konrad Czarnecki
Tel:  733 430 090
konrad.czarnecki@dilectro.pl
Szkolenia DJI Academy
Tel:  881 726 700
szkolenia@flyandfilm.pl
Serwis
Radosław Bronakowski
Tel:  881 726 642
serwis@dilectro.pl