Premiera i pokaz drona Sky-Hero Loki MK2

28 - 04 - 2021

W dniach 22-23 kwietnia w siedzibie Dilectro odbyła się polska premiera drona Sky-Hero Loki MK2.

Sky-Hero to belgijska firma, która początkowo projektowała drony racingowe, z biegiem czasu obserwując potrzeby rynku stworzyła platformę do działań specjalnych. Loki MK2 to w 100% rozwiązanie europejskie, wdrożone w struktury NATO. Jest dedykowany dla wojska, służb specjalnych, policji i innych jednostek ochrony bezpieczeństwa.

 

 

Polskiej premierze towarzyszył przedstawiciel Sky-Hero – Alexis Franck, który pierwszego dnia przeprowadził prezentacje i szkolenie wewnętrzne dla Dilectro. Nasz zespół zapoznał się z nowym rozwiązaniem, miał także okazje testować i latać dronem zarówno wewnątrz budynku, jak i na powietrzu.

Kolejnego dnia zaprosiliśmy grupę naszych klientów, którym przedstawiliśmy nowe rozwiązanie dedykowane branżom, z których pochodzą. Loki MK2 spotkał się z dużym zainteresowaniem i chęcią przetestowania w specyficznych warunkach i scenariuszach odpowiednich do potrzeb danych organizacji.

 

 

Sky-Hero Loki MK 2 umożliwia personelowi wojskowemu, policjantom i innym służbom porządku publicznego zbieranie kluczowych informacji o bezpośrednich zagrożeniach przed wejściem do pomieszczeń i na tereny wysoce zurbanizowane, takie jak gęste obszary miejskie, pomieszczenia, hale i magazyny, ograniczone przestrzenie wewnętrzne, metro czy przejścia podziemne. Loki MK2 jest użytkowany przez szeroko pojęte jednostki ochrony porządku zarówno w Europie, jak i USA.

Jako narzędzie wsparcia operacyjnego, Loki MK2 oferuje dowództwu różne niezawodne metody analizy, eksploatacji i rozpowszechniania nagrań wideo. Zerowa latencja i gwarancja braku zamrożonych obrazów umożliwiają niezawodną i szybką orientację sytuacyjną w celu precyzyjnego podejmowania decyzji. Szyfrowanie zarówno sygnałów wideo, jak i poleceń lotu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo we wszystkich przypadkach użycia. Europejska produkcja gwarantuje najwyższą jakość produktu.

Więcej informacji na temat Loki MK2 znajduje się w karcie produktu.


Jeśli masz pytania i jesteś zainteresowany pokazem indywidualnym skontaktuj się z nami:

Kamil Plewka   tel +48 881 726 601 | email kamil.plewka@dilectro.pl

Łukasz Grzelak   tel +48 881 726 664 | email lukasz.grzelak@dilectro.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

<  Poprzedni wpis
Masz pytania?

Kontakt
DJI Enterprise
Bezpieczeństwo Publiczne

Łukasz Grzelak
Tel:  881 726 664
lukasz.grzelak@dilectro.pl
DJI Enterprise
Kamil Plewka
Tel:  881 726 601
kamil.plewka@dilectro.pl
DJI Enterprise
Wdrożenia

Konrad Czarnecki
Tel:  733 430 090
konrad.czarnecki@dilectro.pl
Szkolenia DJI Academy
Tel:  881 726 700
szkolenia@flyandfilm.pl
Serwis
Radosław Bronakowski
Tel:  881 726 642
serwis@dilectro.pl