img
Twój Partner
Witaj w DILECTRO ELECTRONICS

Dystrybuujemy elektronikę użytkową do największych sieci handlowych

Dilectro Electronics jest doświadczonym dystrybutorem elektroniki użytkowej do największych sieci handlowych w kraju. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu nisz rynkowych i ich popularyzacji. Z powodzeniem rozpoczęliśmy dystrybucję m. in. dronów konsumenckich, tabletów graficznych, ładowarek do aut elektrycznych. Na rynku istniejemy od 2015 roku.

 • Tablety graficzne
 • Kamery internetowe
 • Ładowarki do aut elektrycznych
 • Serwis
 • Dystrybucja
 • Wieloletnie doświadczenie
Bartosz Kochanowski | Menedżer ds. Sprzedaży

 

Dilectro od 2015 roku jest dystrybutorem elektroniki użytkowej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie przewidywać trendy rynkowe i wprowadzać do sprzedaży innowacyjne i użyteczne produkty rozwiązujące problemy i potrzeby społeczeństwa. Nasz sprzęt trafia do sprzedaży największych sieci handlowych w kraju i za granicą.

HISTORIA FIRMY

Historia Dilectro rozpoczyna się od pozyskania umowy na dystrybucję sprzętu firmy DJI w 2015 roku. Początek Dilectro Electronics ściśle powiązany był z dronami konsumenckimi. Ich miejsce wkrótce zajęły konstrukcje komercyjne, które są dostarczane klientom wraz z oprogramowaniem, szkoleniem oraz serwisem przez Dilectro Enterprise.

Dilectro Electronics w 2017 roku skupiło się na dystrybucji innowacyjnych produktów odpowiadających na aktualne potrzeby rynku. Od 2019 roku posiadamy w portfolio markę HUION będącą jednym z największych producentów tabletów graficznych na świecie.

W 2022 roku pozyskaliśmy dwie nowe marki, które pozwoliły zdywersyfikować nasze portfolio produktowe. Wraz z Autel Energy rozpoczęliśmy przygodę z sektorem automotive, gdzie dostarczamy inteligentne ładowarki do aut elektrycznych. To akcesorium, które na stale wpisało się w krajobraz elektromobilności. Dzięki marce OBSBOT dostarczamy do odbiorców indywidualnych oraz instytucjonalnych inteligentne kamery internetowe ułatwiające pracę zdalną oraz hybrydową.

Cały czas poszukujemy nowych produktów, które z powodzeniem wprowadzamy na polski rynek.

Sprzęt z naszej dystrybucji znajduje się w TOP 5 największych sklepach z elektroniką użytkową w kraju. Produkty dystrybuowane przez Dilectro Electronics można znaleźć w następujących sieciach handlowych:

DYSTRYBUCJA

Nasze marki znajdziesz w sklepach

Wraz z naszymi partnerami m. in. Moje Bambino aktywnie uczestniczymy w dostarczaniu sprzętu dla sektora edukacyjnego oferując preferencyjne warunki zakupu tabletów graficznych dla szkół, uczelni oraz przedszkoli.

NASZE MARKI

W ofercie posiadamy

×
img

  Jak możemy pomóc?

  Szybki kontakt

  Sprzedaż

  +48 881 726 601

  kontakt@dilectro.pl

  Szkolenia

  +48 881 726 648

  szkolenia@dilectro.pl

  Serwis

  +48 881 726 642

  serwis@dilectro.pl