MOZA i Huion – nowe marki w dystrybucji Dilectro

08 - 07 - 2019

W ofercie Dilectro dla sklepów, szczególnie z branży Foto-Video, pojawiły się dwie nowe marki. Są to: MOZA – marka gimbali i stabilizatorów ze słynnej stajni Gudsen, a także HUION – zdobywająca niesamowitą popularność marka tabletów graficznych, które są doskonałą alternatywą dla uznanych marek tabletów, funkcjonujących na rynku od wielu lat.

MOZA

W ofercie gimbali MOZA znajdziemy stablizatory zarówno do użytku amatorskiego jak i w pełni profesjonalnego. W portfolio produktów znajdują się między innymi gimbale na telefony komórkowe, a także jedno i dwuręczne stabilizatory do zastosowań filmowych, kompatybilnych z większością profesjonalnych kamer. Dystrybucja tych produktów jest szeroka i wszystkie firmy, które chcą rozszerzyć lub uzupełnić ofertę tej marki w swoich sklepach internetowych. Warto dodać, że przy składaniu zamówień i stockowaniu się przewidziane są rabaty w wysokości 3%. Firmy zainteresowane zakupem proszone są o kontakt z działem handlowym lub o zamówienia bezpośrednio w panelu b2b.dilectro.pl

HUION

Marka, tabletów graficznych, która szturmem zdobywa serca rysowników, edytorów i fotografów. Swój sukces zawdzięcza niezwykłej jakości, wsparciu klienckiemu a także cenie, która jest niezwykle atrakcyjna. Produkty tej marki są obecnie najpopularniejsze wśród tabletów graficznych na platformie Allegro i mają ponad 50% rynku. W ofercie Huiona można znaleźć tablety graficzne bez ekranu, z ekranem LCD a także podświetalne deski kreślarskie. Portfolio uzupełniają bogate akcesoria – poczynając od podstawek na monitory, przez rękawiczki a kończąc na torbach. Obecnie Dilectro prowadzi dystrybucję selektywną, dla podmiotów, które będą miesięcznie zamawiać powyżej 50 tys. złotych. Firmy zainteresowane tą marką proszone są o kontakt z działem handlowym.

 

Następny wpis  >
<  Poprzedni wpis
Masz pytania?

Kontakt
DJI Enterprise
Bezpieczeństwo Publiczne

Łukasz Grzelak
Tel:  881 726 664
lukasz.grzelak@dilectro.pl
DJI Enterprise
Kamil Plewka
Tel:  881 726 601
kamil.plewka@dilectro.pl
DJI Enterprise
Wdrożenia

Konrad Czarnecki
Tel:  733 430 090
konrad.czarnecki@dilectro.pl
Szkolenia DJI Academy
Tel:  881 726 700
szkolenia@flyandfilm.pl
Serwis
Radosław Bronakowski
Tel:  881 726 642
serwis@dilectro.pl