img

Umów się na bezpłatną prezentację

Konrad +48 881 726 664 | konrad.czarnecki@dilectro.pl

DJI ENTERPRISE

Seria H20

Matrice 300 RTK to najnowsza komercyjna platforma dronowa od firmy DJI, która ustanawia nowe standardy, łącząc sztuczną inteligencję z wysoką wydajnością oraz niezrównaną niezawodnością..

 • Czas lotu do 55 minut.
 • Zasięg do 8km
 • Czujniki 360 stopni
 • Podwójny gimbal
 • Wbudowana kamera FPV
 • Kontroler z wbudowanym 5'5 calowym ekranem
 • Obsługa PSDK
 • Klasa odporności IP67.
Cena od 45.000 zł
PARAMETRY

Hybrydowe sensory

640

Pixeli termowizja

23

Zoom optyczny

1200

Metry dalmierz

82

Stopnie DFOV
img

APARATURA

Smart Controller Enterprise

Profesjonalna aparatura o świetnej ergonomii i zaawansowanych funkcjach. Teraz Matrice 300 RTK może być sterowany przez dwóch operatorów w tym samym momencie. Stwarza to nowe możliwości ustalania strategii wykonywania misji, a także większą elastyczność i bezpieczeństwo operacji.

FUNKCJE

Zaawansowane funkcje AI

Thermal

Matrice 300 RTK wyposażony jest w system transmisji danych OcuSync Enterprise, który zapewnia znakomity zasięg oraz obsługuje trójkanałowe wideo w jakości 1080p. 

Automatyczne przełączanie w czasie rzeczywistym między 2,4GHz a 5,8GHz umożliwia niezawodny lot w środowisku zakłóceń, a szyfrowanie AES-256 gwarantuje bezpieczną transmisję danych.

Smart Track

Funkcje automatycznego śledzenia pozwalają na identyfikowanie poruszających się obiektów. Rejestrują dynamicznie zmieniającą się lokalizację obiektu. Wystarczy zaznaczyć obiekt, a system AI zrobi resztę – będzie śledził wskazany przez nas np. pojazd wykorzystując do tego kamerę z wielokrotnym zoomem.

Szablony misji

Zapisz parametry takie jak orientacja gimbala, ruch drona, wyzwalanie migawki czy zastosowanie funkcji ZOOM, dzięki czemu stworzysz szablony lotów. Dzięki temu każda kolejna misja zostanie wykonana w ten sam sposób co poprzednia co pozytywnie wpłynie na późniejszy proces analizy materiałów.

 

AI Spot-Check

Zautomatyzuj rutynowe inspekcje i za każdym razem rejestruj spójne wyniki. Wbudowana sztuczna inteligencja rozpoznaje wcześniej zaznaczony przedmiot zainteresowania w kolejnych automatycznych misjach, aby zapewnić spójne kadrowanie.

Grid Photo

Wykadruj interesujący obszar w szerokim widoku z kamery, a kamera z zoomem automatycznie wykona zestaw 20-megapikselowych obrazów tego obszaru. Obrazy te są przechowywane razem z obrazem poglądowym, który można wyświetlić bardziej szczegółowo.

PinPoint

Po zaznaczeniu obiektu w kadrze lub zmapowaniu kadru za pomocą pojedynczego dotknięcia ekranu, algorytmy niezwłocznie przeliczą ich współrzędne, które będą potem widoczne jako ikona na ekranie. Lokalizacja celu jest automatycznie udostępniana drugiemu kontrolerowi lub innym grupom roboczym.

DJI ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów Matrice 300 RTK

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 25 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-02 | NSTS-06

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl