img

Umów się na bezpłatną prezentację

Konrad +48 881 726 639 | konrad.czarnecki@dilectro.pl

DJI ENTERPRISE

Seria H20

Dwie kamery dedykowane do drona DJI Matrice 300 RTK wyznaczaja nową jakość w przeprowadzaniu inspekcji, poszukiwań i akcji SAR. Rewelacyjna stabilizacja obrazu, niesamowity 20-krotny zoom optyczny oraz wiele funkcji automatyzujących prace czyni kamery z serii H20 rewelacyjnym uzupełnieniem M300. .

 • Dwie wersje kamer: H20 i H20T
 • Zaawansowane funkcje AI
 • 20k-krotny zoom optyczny
 • Dalmierz laserowy
 • Termowizja 640x512 30Hz
Negocjuj cenę
PARAMETRY

Hybrydowe sensory

640

Pixeli termowizja

23

Zoom optyczny

1200

Zasięg dalmierza

82

Stopnie DFOV
FUNKCJE

Zaawansowane funkcje AI

Kamera termowizyjna

Kamera termowizyjna w H20T jest w pełni radiometryczna, ma rozdzielczość 640×512 pikseli i odświeżanie 30Hz. Kamera posiada wiele palet kolorów do wyboru ( White hot/Fulgurite/Iron Red/Hot Iron/Medical/Arctic/Rainbow 1/Rainbow 2/Tint/Black Hot), zaawansowane systemy Ai pozwalają na ustawienie alarmu temperatur oraz wykrywanie i wskazywanie najcieplejszych i najzimniejszych punktów.

Funkcje śledzenia

Funkcje automatycznego śledzenia w kamerach H20 pozwalają na identyfikowanie poruszających się obiektów. Rejestrują dynamicznie zmieniającą się lokalizację obiektu. Wystarczy zaznaczyć obiekt, a system AI zrobi resztę – będzie śledził wskazany przez nas np. pojazd wykorzystując do tego kamerę z wielokrotnym zoomem.

Szablony misji

Zapisz parametry takie jak orientacja gimbala, ruch drona, wyzwalanie migawki czy zastosowanie funkcji ZOOM, dzięki czemu stworzysz szablony lotów. Dzięki temu każda kolejna misja zostanie wykonana w ten sam sposób co poprzednia co pozytywnie wpłynie na późniejszy proces analizy materiałów.

AI Spot-Check

Zautomatyzuj rutynowe inspekcje i za każdym razem rejestruj spójne wyniki. Wbudowana sztuczna inteligencja rozpoznaje wcześniej zaznaczony przedmiot zainteresowania w kolejnych automatycznych misjach, aby zapewnić spójne kadrowanie.

Grid Photo

Wykadruj interesujący obszar w szerokim widoku z kamery, a kamera z zoomem automatycznie wykona zestaw 20-megapikselowych obrazów tego obszaru. Obrazy te są przechowywane razem z obrazem poglądowym, który można wyświetlić bardziej szczegółowo.

PinPoint

Po zaznaczeniu obiektu w kadrze lub zmapowaniu kadru za pomocą pojedynczego dotknięcia ekranu, algorytmy niezwłocznie przeliczą ich współrzędne, które będą potem widoczne jako ikona na ekranie. Lokalizacja celu jest automatycznie udostępniana drugiemu kontrolerowi lub innym grupom roboczym.

img

APARATURA

Smart Controller Enterprise

Pełna kontrola nad ustawieniami kamery możliwa jest z poziomu dedykowanego kontrolera do drona DJI Matrice 300 RTK. Praca możliwa jest zarówno przez jednego jak i przez dwóch operatorów.

DILECTRO ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów Matrice 300 RTK

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 25 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-02 | NSTS-06

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl