Premiera Matrice 300 RTK i Kamer Henmuse serii H20

07 - 05 - 2020

DJI rozwija dynamicznie serię Matrice, czego dowodem jest dzisiejsza premiera M300 RTK. Jest to najnowsza komercyjna platforma dronów, która czerpie inspirację z nowoczesnych systemów lotniczych. Oferując do 55 minut lotu, zaawansowane możliwości AI, 6 kierunkowych funkcji wykrywania i pozycjonowania, M300 RTK ustanawia zupełnie nowy standard, łącząc inteligencję z wysoką wydajnością i niezrównaną niezawodnością.

Ulepszony system transmisji

Zupełnie nowy system OcuSync Enterprise umożliwia transmisję w odległości do 15 km i obsługuje trzy kanały wideo 1080p. Automatyczne przełączanie w czasie rzeczywistym między 2,4 GHz a 5,8 GHz umożliwia bardziej niezawodny lot w pobliżu środowisk o wysokich zakłóceniach, a szyfrowanie AES-256 zapewnia bezpieczną transmisję danych. Udoskonalona konstrukcja platformy i układu napędowego zapewnia bardziej wydajny i stabilny lot, nawet w trudnych warunkach. Nowa platforma DJI umożliwia montaż różnych konfiguracji ładunków, do 3 kamer jednocześnie lub innych akcesoriów o maksymalnej wadze 2,7 kg.

Inteligentna inspekcja

AI Spot-Check rozpoznaje przedmiot zainteresowania i identyfikuje go w kolejnych automatycznych misjach, aby zapewnić spójne kadrowanie. Rozwiązanie Waypoints 2.0 tworzy do 65 535 punktów trasy i umożliwia ustawienie wielu działań dla jednego lub więcej ładunków. Planowanie lotu jest również zoptymalizowane tak, aby zmaksymalizować elastyczność i efektywność misji.

M300 RTK posiada wyświetlacz lotu (PFD), który integruje informacje o locie, nawigacji i przeszkodach, aby zapewnić pilotowi wyjątkową świadomość sytuacyjną. Dane na temat położenia samolotu, wysokość i prędkość, a także prędkość oraz kierunku wiatru są prezentowane intuicyjnie.

System detekcji, na którym można polegać

Aby zwiększyć bezpieczeństwo w locie i stabilność platformy, czujniki dual-vision i TOF pojawiają się na wszystkich sześciu bokach, oferując maksymalny zasięg wykrywania do 40 m, z opcjami dostosowywania sposobu wykrywania drona za pomocą aplikacji DJI Pilot. Nawet w złożonych środowiskach operacyjnych ten 6-kierunkowy system wykrywania i pozycjonowania pomaga zachować bezpieczeństwo lotu i misji.

Aplikacje budowane z myślą o celu 

DJI Pilot został opracowany specjalnie dla użytkowników korporacyjnych, aby uwolnić moc swoich dronów DJI. Dzięki rozwojowi opracowanemu specjalnie dla M300 RTK, DJI Pilot optymalizuje twoje możliwości lotu, aby uzyskać najwyższą wydajność. DJI FlightHub to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania operacjami dronów, wspierające duże organizacje w efektywnym skalowaniu operacji lotniczych. Kompatybilny z M300 RTK, możesz zintegrować FlightHub bezpośrednio z istniejącą flotą dronów DJI i wykorzystać swoje dane z lotów w całej organizacji.

Zenmuse seria H20 – “H” jak hybryda

Nowe kamery z wieloma czujnikami, które nadają zupełnie nowe znaczenie efektywności misji. Unikalna inteligencja i zintegrowana konstrukcja H20 zapewniają niespotykane dotąd możliwości obrazowania z powietrza dla wielu komercyjnych zastosowań dronów.

Szczegółowy opis produktu wraz ze specyfikacją: LiNK


Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem dodatkowych informacji i zakupem dronów do swojej jednostki lub firmy skontaktuj się z naszym działem Enterprise:

Piotr Gawron

piotr.gawron@dilectro.pl

mob. 881 726 654

Następny wpis  >
<  Poprzedni wpis
Masz pytania?

Kontakt
DJI Enterprise
Bezpieczeństwo Publiczne

Łukasz Grzelak
Tel:  881 726 664
lukasz.grzelak@dilectro.pl
DJI Enterprise
Kamil Plewka
Tel:  881 726 601
kamil.plewka@dilectro.pl
DJI Enterprise
Wdrożenia

Konrad Czarnecki
Tel:  733 430 090
konrad.czarnecki@dilectro.pl
Szkolenia DJI Academy
Tel:  881 726 700
szkolenia@flyandfilm.pl
Serwis
Radosław Bronakowski
Tel:  881 726 642
serwis@dilectro.pl