Kamera z wbudowanym trzy-osiowym gimbalem – DJI Osmo Pocket pozwoli Ci uwiecznić wszystkie chwile, zamieniając je w filmowe wydarzenie świetnej jakości. Niech nie zmylą Cię niewielkie rozmiary tego urządzenia. Potrafi naprawdę wiele, a mieści się w kieszeni, dlatego możesz zabrać ją wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Jakość 4K

Wyjątkowa chwila wymaga zarejestrowania jej w wysokiej jakości, dlatego kamera DJI Osmo Pocket wyposażona została w matrycę 1/2,3 cala, która pozwoli wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 12 Megapikseli i nagrywać filmy wideo w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę.

Co więcej, kamera ta zarejestruje również płynne ujęcia w trybie Slow Motion w jakości Full HD (120 klatek na sekundę).

Stabilizacja obrazu

Kamera DJI Osmo Pocket została wyposażona w niewielkich rozmiarów trzy-osiowy mechaniczny gimbal. Dzięki niemu, w czasie rzeczywistym kamera dopasuje się do Twoich ruchów, zmieniając nagranie zachodu słońca lub pierwsze kroki dziecka w scenę rodem z filmu. Uchwyć każdą, nawet najbardziej dynamiczną chwilę.

Pomimo niewielkich rozmiarów Osmo Pocket zapewnia precyzyjną stabilizację obrazu, wykorzystując do tego celu między innymi bezszczotkowy silnik. Pasywny system chłodzenia urządzenia jest bezgłośny dzięki zrezygnowaniu z użycia wentylatora. Nagromadzone ciepło jest równomiernie rozpraszane i usuwane poza urządzenie gwarantując w ten sposób długą i stabilną pracę.

Wiele trybów rejestracji obrazu

Rejestruj piękne chwile tak jak lubisz i w sposób jaki wymaga sytuacja. Czasami zwykłe nagranie filmu nie wystarczy. Z pomocą przychodzi mobilna kamera DJI Osmo Pcoket. Oferuje ona wiele trybów rejestrowania obrazu, takich jak:

 • FPV – nagrywanie filmu wideo z Twojej perspektywy, gdzie kamera pracuje pod dowolnym kątem pochylenia.
 • ActiveTrack – wystarczy na ekranie dotykowym kamery zaznaczyć obiekt, za którym od tego momentu obiektyw będzie podążał. W trybie Selfie, użytkownik pozostaje w centralnym punkcie rejestrowanego obrazu.
 • 3×3 Panorama – zapierające dech w piersiach krajobrazy i widoki będą rejestrowane w wysokiej jakości i uchwycony zostanie każdy szczegół.*
 • Motionlapse – nagraj cały dzień w jednym ujęciu i spraw, aby film trwał kilka sekund.
 • NightShot – kamera DJI Osmo Pocket automatycznie wykrywa i podświetla słabo oświetlone kadry, co skutkuje jaśniejszymi zdjęciami.

Skrócony opis

 • Rozdzielczość matrycy – 12 Mpix
 • Rozdzielczość filmów -4K (do 60 fps) 2.7K (do 60 fps) FullHD 1080p (do 120 fps)
 • Format wideo -MP4 (H.264)
 • Kąt widzenia – 180 stopni
 • Rozdzielczość zdjęć -4000 x 3000
 • ISO -3200
 • Maksymalny otwór przysłony -Przysłona f/2.0
 • Dźwięk -Dwa wbudowane mikrofony
 • Łączność – USB
 • Rodzaje wejść / wyjść – Czytnik kart pamięci
 • Obsługiwane karty pamięci – Slot na kartę microSD
 • Bateria – 875 mAh
 • Dodatkowe informacje
 • Zdjęcia nocne
 • Wbudowany gimbal 3-osiowy
 • Wysokość – 121,9 mm
 • Szerokość – 36,9 mm
 • Głębokość – 28,6 mm
 • Waga – 116 g

Osmo Mobile 2 to ręczny gimbal dla smartfonów o wydłużonym czasie pracy (do 15 godzin) na jednym akumulatorze oraz niskiej wadze (485g). Gimbal posiada szereg funkcji dla płynnego filmowania z ręki jak np. ActiveTrack, dzięki któremu zaznaczony obiekt będzie nieustannie śledzony. Natomiast funkcja Motionlapse umożliwia płynne wykonywanie timelaps’ów podczas poruszania się z jednoczesnym zoomowaniem. Kolejna funkcja godna zaprezentowania, to tryb panoramy, podczas której gimbal porusza się automatycznie zapisując kilka zdjęć a następnie łączy je w jedną całość.

Stabilizacja i płynny ruch

DJI Osmo Mobile 2 zaprojektowany został do filmowania w podróży. Po zaznaczeniu obiektu przy użyciu funkcji ActiveTrack, stabilizator automatycznie będzie go śledzić, używając czujników oraz silników bezszczotkowych – zapewniając przy tym maksymalną stabilność. Niezależnie od występowania małych wibracji powstałych podczas jazdy na deskorolce, czy silnych i powtarzających się podczas skoków, nagrane wideo pozostanie stabilne.

Czas przedstawiony w ruchu

Funkcja Timelapse pozwala stabilnie uchwycić np proces kwitnięcia kwiatów lub wędrujących chmury. Do dynamicznych ujęć użyj funkcji Motionlapse, która pozwoli Ci na nagranie płynnego materiału, podczas poruszania się z kamerą.

Funkcja zoom

Wbudowany suwak funkcji zoom w uchwycie, pozwoli na pełną obsługę kamery smartfona. Kinowa jakość jest teraz na wyciągnięcie ręki ! Teraz z łatwością uzyskasz efekt dolly zoom, dotychczas zarezerwowany był tylko dla profesjonalnych operatorów na planach filmowych.

Funkcje wykonywania zdjęć

Funkcja panorama – DJI Osmo Mobile 2 automatycznie przesuwa się, aby wykonać kilka zdjęć, które następnie łączy w jedno. Tryby Landscape oraz Portrait, zapewnią idealne ustawienia dla każdego ujęcia, natomiast Beautify sprawi, że przed kamerą już zawsze będziesz świetnie wyglądać.

DJI OSMO+ to pierwszy ręczny gimbal DJI z zintegrowanym zoom’em kamery. Robi ona ostre 12MP zdjęcia oraz stabilne ujęcia wideo w rozdzielczości 4K. Urządzenie mobilne może być zamontowane na boku uchwytu do wyświetlania na żywo podglądu z kamery za pomocą szybkiego łącza wideo Wi-Fi.

Bliższe spojrzenie

Zbliż się do fotografowanych obiektów bardziej niż kiedykolwiek wcześniej z DJI Osmo+, 7x zoom* składający się z 3,5 krotnego powiększenia optycznego oraz 2 krotnego bezstratnego powiększenia cyfrowego daje ogniskową w zakresie od 22mm do 77mm bez poświęcania jakości HD. Dzięki temu otrzymujesz większą kontrolę nad kompozycją niż kiedykolwiek wcześniej.

* Bezstratny zoom cyfrowy dostępny tylko podczas nagrywania w rozdzielczości 1080p.

Zaawansowana stabilizacja

Osmo+ opiera się na zaawansowanej technologii stabilizacji wprowadzonej w Osmo, by utrzymać kamerę poziomo nie zważając na to jak nią poruszasz podczas live streamingu czy podczas kręcenia Twojego pierwszego filmu. Zaawansowana stabilizacja została zoptymalizowana również pod kątem najwyższej stabilności podczas przechwytywania obrazów statycznych.

Selfie w ruchu

Efektywna ogniskowa, która zaczyna się już od dystansu 0,5 m oznacza, że Twoje zdjęcie będzie perfekcyjnie ostre podczas wykonywania autoportretu w akcji. Wystarczy trzykrotne dotknięcie przycisku wyzwalacza aby wejść w tryb Selfie.

Motion Timelapse

Osmo + pozwala rejestrować upływ czasu łatwiej niż kiedykolwiek. Wystarczy zaznaczyć gdzie chcesz by kamera rozpoczęła i zakończyła swój ruch, a następnie nacisnąć „Start” by stworzyć fenomenalny timelapse w ruchu (bez dodatkowego, specjalistycznego osprzętu).

Szczegółowe panoramy

Twórz duże, pełne szczegółów panoramy krajobrazu, które zechcesz oprawić w ramki, używając tylko Osmo+ i smartphone. Funkcja panoramy automatycznie rejestruje 9 oddzielnych fotografii i łączy w jedno wspaniałe zdjęcie.

Długi czas ekspozycji

Używaj długiego czasu ekspozycji z absolutną wyrazistością i ostrością nawet bez statywu.

Potężna kamera

Rejestruje wyraziste wideo 4k/30fps oraz 1080p/120fps w zwolnionym tempie ze zwiększoną przechwytywalnością dźwięku dzięki załączonemu FlexiMic. Potrafi rejestrować 12 MP zdjęcia DNG RAW dla większej swobody edycji.

Akcesoria

Osmo + obsługuje szereg mocowań i rozszerzeń, dzięki czemu można go używać w niemal każdej sytuacji. Statyw pozwala ustawić Osmo+ w dolnej pozycji dla większej stabilności i kontroli. Uchwyt rowerowy pozwala zabrać Osmo+ na przejażdżkę. Przedłużka zaś otwiera szereg zupełnie 1owych perspektyw.

 • DJI Osmo+
 • Akumulator
 • Ładowarka
 • Kabel sieciowy
 • Karta microSD 16 GB
 • Pokrowiec
 • Uchwyt na smartfon
 • Pasek na nadgarstek
 • Pasek na ramię
 • Mikrofon FM-15 FlexiMic

W zestawie:

Chwytaj wspomnienia i dziel się wyjątkowymi chwilami ze swojego życia z Osmo Mobile łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Gimbal ręczny pozwalający na stabilizację smartphonów podczas tworzenia niezapomnianych ujęć. Aplikacja ta przemienia Twój smartphone w inteligentną kamerę rejestrującą ruch. Dodatkowo sprawia, że każdy uchwycony kadr będzie idealnie stabilny,profesjonalny oraz gotowy do przesłania np. na portale mediów społecznościowych. Używając Osmo Mobile wraz z darmową aplikacją DJI GO możesz automatycznie śledzić obiekt nagrań, złapać fantastyczne timelapse’y lub dokonać przekazu na żywo (live stream) swoich nagrań.

Bądź częścią chwili

Technologia ActiveTrack wbudowana w aplikację DJI GO pozwala Osmo Mobile automatycznie pozycjonować urządzenie mobilne w Twoim kierunku,podczas każdego ruchu. Już nigdy więcej nie staniesz przed wyborem: nagrywać zdarzenie czy brać w nim aktywny udział. Angażuj się w jedno i drugie, dzieląc się niepowtarzalnymi scenami z życia.

Płynne ujęcia bez wysiłku

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś, będąc w ruchu, zarejestrować wideo swoim smartphonem, wiesz jak trudno jest utrzymać kamerę nieruchomo. Osmo Mobile stabilizuje ujęcia, usuwa efekt poruszenia kamery oraz drżenie rąk,zmieniając każdy uchwycony przez Ciebie kadr w film profesjonalnej jakości kinowej.

Uchwyć czas

Rejestracja ruchu poprzez funkcję Timelapse wideo to nowy inspirujący sposób na odzwierciedlenie upływu czasu. Kiedyś potrzebowałeś profesjonalnego sprzętu oraz umiejętności, by je zarejestrować, ale używając Osmo Mobile oraz swojego telefonu, tworzenie własnych timelapsów jest równie proste jak kilka kliknięć.

Live Streaming

Dziel się swymi chwilami przesyłając swoje ujęcia na YouTube Live w DJI GO i Osmo Mobile. Każdy przekaz na żywo,który „ustrzelisz”, będzie stabilny i płynny jak wykonany przez profesjonalną ekipę filmową.

Łączność Bluetooth

Dzięki używaniu zoptymalizowanej łączności Bluetooth, Osmo Mobile jest w stanie znaleźć Twoje urządzenie mobilne szybko i automatycznie,jeśli wcześniej było zintegrowane. Teraz kadrowanie jest szybsze i prostsze.

Dramatycznie długie ekspozycje

Używaj 1s czasu ekspozycji bez statywu, by uzyskać ostre nocne zdjęcia. Osmo Mobile utrzyma stabilnie telefon, a Twoje zdjęcia będą precyzyjnie wykonane bez statywu. Ustaw Osmo Mobile na statywie i skieruj go w górę, by śledzić wspaniałe konstelacje gwiazd.

Szczegółowe panoramy

Twórz wielkie, bogate w szczegóły panoramy krajobrazu,które zechcesz oprawić w ramy, używając tylko swego smartphona oraz Osmo Mobile.Funkcja Panoramy automatycznie przechwytuje oraz zestawia dziewięć oddzielnych zdjęć w jedną oszałamiającą fotografię.

Pełna kontrola nad kamerą

Steruj swoją kamerą z telefonu jak profesjonalną kamerą z dedykowanymi przyciskami dla uruchomienia migawki, rozpoczęcia nagrywania wideo, manualnego ustawiania ISO, balansu bieli i innych niezbędnych funkcji.Kontroluj łatwo ekspozycję poprzez przesuwanie palca w górę i w dół ekranu.Użyj wyzwalacza dla zestawu funkcji dostępnych tylko na Osmo. Długie przyciśnięcie wyzwalacza, by odizolować swój ruch dla jeszcze płynniejszego zapisu wideo, stuknij dwukrotnie w ekran, by ponownie wyśrodkować kamerę,trzykrotnie, by rozpocząć selfie movie.

Konfigurowalny Joystick

Skonfiguruj Osmo Mobile Joystick, by działał zgodnie z zamierzeniem. Ustaw czułość, odwróć PAN lub TILT, nawet możesz zablokować gimbal, by poruszał się tylko w wybranych kierunkach. Użyj Push Mode, by odwrócić kierunek gimbala używając tylko dłoni.

Długotrwała praca

Efektywne zasilanie akumulatorem daje Osmo Mobile maksymalnie 4,5 godziny pracy. Akumulatory mogą być szybko i bez problemu wymienione.Możliwe jest użycie zewnętrznego złącza zasilania dla jeszcze dłuższego używania Osmo Mobile.

Praktyczny port ładowania

Port USB może być używany doładowania akumulatora, jak i do aktualizacji firmware. Ładowanie trwa około godziny przy 1A zasilaniu.
*należy używać wyłącznie dostarczonego kabla zasilania z Osmo Mobile. Uszkodzenie może wystąpić, jeśli przewód zasilający jest dołączony do 3,5 mm portu.

Bardziej ergonomiczna konstrukcja Premium

Osmo Mobile cechuje ta sama wysoka jakość materiałów i technologii, którą oferują pozostałe produkty serii OSMO. Urządzenie jest kompatybilne z wieloma rozmiarami telefonów (od 59 mm do 85 mm).

Akcesoria

Szeroka gama akcesoriów pozwala zamontować Osmo Mobile niemal wszędzie, dając Ci jeszcze więcej okazji na uzyskanie perfekcyjnego kadru.

W zestawie:

 • Gimbal ręczny OSMO Mobile
 • Pasek na nadgarstek
 • Bateria
 • Zaślepka
 • Kabel zasilający
 • Etui

DJI OSMO to 3-osiowy stabilizator kamery 4K z uchwytem ręcznym. Współpracuje z kamerami X3 oraz nowymi X5, X5 RAW (za pomocą adapteru kamer X5 do OSMO) dedykowanymi do quadrocopterów DJI Inspire 1. Pozwala uzyskać stabilne i płynne ujęcia przy użyciu tylko jednej ręki, bez stosowania drogich,dużych i stosunkowo ciężkich systemów stabilizacji. Jego waga to zaledwie 422 gramy!

Dzięki dodaniu uniwersalnego mocowania na urządzenie mobilne oraz aplikacji DJI GO, mamy dostęp do podglądu na żywo oraz do zaawansowanych funkcji gimbala i kamery poprzez połączenie WiFi do 25 m.

Tryby pracy

 • podążanie kamery za ruchami ręki,
 • tryb „inwersji”, który umożliwia nagrywanie do góry nogami,
 • blokowanie gimbala, dzięki czemu kamera patrzy tylko w jednym kierunku,
 • równoległe ustawienie obiektywu względem uchwytu,
 • obrót kamery w stronę użytkownika do wykonania selfie,
 • tryb timelapse umożliwia filmowanie lub robienie zdjęć z czasem naświetlnia do 2 sekund przy zachowaniu głębi ostrości, bez konieczności korzystania ze statywu,
 • tryb automatycznej panoramy umożliwia fotografowanie w 360º. Wystarczy ustawić czas wyzwalania migawki, a następnie ją uruchomić.Kamera będzie się obracać w poziomie i jednocześnie wykonywać zdjęcia,
 • dzięki funkcji sleep mode DJI OSMO przejdzie w automatyczny tryb czuwania, co nie tylko zredukuje zużycie akumulatora, ale i wydłuży żywotność układów.

Ergonomia

Ergonomiczny i funkcjonalny kształt sprawia, że DJI OSMO świetnie dopasowuje się do dłoni. Natomiast wszystkie dostępne funkcje urządzenia, jak przełączanie między trybem zdjęć a filmowaniem, uruchamianie nagrywania oraz zatrzymywanie czy kontrola migawki, umożliwia przycisk w uchwycie.

Dźwięk

DJI OSMO wyposażony został również w zintegrowany mikrofon oraz standardowy port 3.5 mm, dzięki któremu można podłączyć zewnętrzny mikrofon.

Bateria

Wymienny akumulator wielokrotnego ładowania pozwala na 60 min ciągłej pracy, a w sleep mode nawet do 6 godzin. Czas ładowania oscyluje w granicy 60 min.

Możliwości

DJI OSMO można używać w niemalże każdej sytuacji, dzięki takim mocowaniom, jak:

– uchwyt rowerowy,
– trójnóg,
– kijek teleskopowy – uniwersalne mocowanie (do mikrofonu lub oświetlenia),
– uchwyt samochodowy (na przyssawki),
– ramię rozszerzające.

Zestaw zawiera:

 • uchwyt ręczny z gimbalem i kamerą
 • mocowanie smartfonu
 • pasek na ramię*
 • karta Micro SD 16 GB*
 • bateria
 • ładowarka
 • etui*
 • sznurek na nadgarstek*
 • filtr UV
 • osłona obiektywu
 • osłona obiektywu

*Element niepodlegający gwarancji producenta

Masz pytania?

Kontakt
Szkolenia - Klaudia
  690 674 948
szkolenia@flyandfilm.pl
Klient instytucjonalny
Katarzyna Niebrzydowska
  881 726 601
katarzyna.niebrzydowska@dilectro.pl