Leasing na drony – rozwijaj się i oszczędzaj

09 - 04 - 2020

Zakup nowoczesnych dronów wiąże się z wydatkiem, który może nadwyrężyć kapitał Twojej firmy. Dilectro oferuje możliwość zakupu sprzętu oraz szkoleń w formie leasingu on-line. 

Leasing umożliwia rozwój i modernizację Twojego przedsiębiorstwa bez ryzyka, a to wszystko za sprawą korzystnych warunków podatkowych, niedużego wymaganego wkładu własnego i możliwości zmiany kosztów spłacania rat w czasie trwania kontraktu. Rozwiązanie dostarczane przez firmę LeaseLink jest unikatowe na światową skalę. To autorska aplikacja pozwalająca przejść przez proces leasingu całkowicie przez Internet oraz o każdej porze dnia i nocy, 24/7/365.

 

Zalety leasingu dronów

Kupując sprzęt “na firmę” musimy liczyć się z jednorazowym wliczeniem całej kwoty w koszt prowadzenia działalności (co często wiąże się ze stratą w firmie) lub z koniecznością przeprowadzenia uciążliwej amortyzacji. Leasing pozwala nam utrzymać nadwyżkę finansową (nie angażujemy całej gotówki na raz) i daje większą kontrolę nad firmowym budżetem – każdą z leasingowych rat wpisujemy w firmowe koszty. Ciekawą opcją jest wybór pożyczki leasingowej, którą możemy sfinansować niezbędne przy pilotowaniu dronów szkolenia.

Przedsiębiorcy wybierający w opcjach płatności leasing od LeaseLink, nie muszą składać żadnych dokumentów – wystarczy przejść przez proces on-line samemu lub z doradcą i wypełnić podstawowe dane. Decyzja kredytowa pojawia się po kilku minutach, a kwotę wpłaty początkowej, ilość i wysokość rat można dostosować do potrzeb firmy. Umowę leasingową podpisuje się w obecności kuriera, a sprzęt jest wysyłany lub można odebrać go osobiście. Takie zakupy wraz z otrzymaniem leasingu trwają kilkanaście minut, a przedsiębiorcy dostają sprzęt tak szybko, jakby płacili gotówką.  Po więcej informacji zapraszamy » Leasing

 

Następny wpis  >
<  Poprzedni wpis
Masz pytania?

Kontakt
DJI Enterprise
Bezpieczeństwo Publiczne

Łukasz Grzelak
Tel:  881 726 664
lukasz.grzelak@dilectro.pl
DJI Enterprise
Kamil Plewka
Tel:  881 726 601
kamil.plewka@dilectro.pl
DJI Enterprise
Wdrożenia

Konrad Czarnecki
Tel:  733 430 090
konrad.czarnecki@dilectro.pl
Szkolenia DJI Academy
Tel:  881 726 700
szkolenia@flyandfilm.pl
Serwis
Radosław Bronakowski
Tel:  881 726 642
serwis@dilectro.pl