Edycja specjalna Hasselblad X1D wydana z okazji 75-lecia marki. skład zestawu wchodzi body z obiektywem 45mm, pasek, pasek nadgarstkowy oraz dodatkowy rok gwarancji.

To pierwszy na świecie cyfrowy bezlusterkowiec średnioformatowy. Posiada wszystkie cechy profesjonalnych aparatów z tego segmentu, m.in. rozdzielczość i jakość obrazu, szeroka rozpiętość tonalna, niewielka głębia ostrości. Sensor CMOS 50 MP rejestruje najdrobniejsze szczegóły obrazu, perfekcyjnie odwzorowując kolor i tonalność.

Korpus X1d wielkością przypomina klasyczną lustrzankę cyfrową, z tą różnicą, że jest niemal 2 razy cieńszy.
Sercem aparatu jest 50 Mpx matryca CMOS, która dzięki algorytmom Hasselblada jest w stanie przenieść 14-stopniowy zakres tonalny, zapewniając niesamowitą szczegółowość w każdych warunkach.

Komfort pracy w dużym stopniu podnosi dotykowy ekran o rozdzielczości 2.4 MP, skonstruowany na wzór wyświetlaczy smartfonów. Nawigacje po opartym na ikonach menu i katalogu zdjęć oraz wszystkie niezbędne ustawienia, użytkownik jest w stanie obsłużyć w 100% za pomocą gestów.
Na szczególną uwagę zasługuje system migawki centralnej wbudowanej w każdy obiektyw. Pozwala to na pracę z dowolnymi czasami synchronizacji błysku bez potrzeby dodatkowego HSS. System Hasselblada w pełni współpracuje z systemem błyskowym Nikona.

Masz pytania?

Kontakt
DJI Enterprise
Bezpieczeństwo Publiczne

Łukasz Grzelak
Tel:  881 726 664
lukasz.grzelak@dilectro.pl
DJI Enterprise
Kamil Plewka
Tel:  881 726 601
kamil.plewka@dilectro.pl
DJI Enterprise
Wdrożenia

Konrad Czarnecki
Tel:  733 430 090
konrad.czarnecki@dilectro.pl
Szkolenia DJI Academy
Tel:  881 726 700
szkolenia@flyandfilm.pl
Serwis
Radosław Bronakowski
Tel:  881 726 642
serwis@dilectro.pl