img

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

DJI Enterprise

Flighthub 2

FlightHub 2 to kompleksowa, oparta na chmurze platforma do zarządzania operacjami dronów, która pomaga uzyskać wszechstronną świadomość sytuacyjną w czasie rzeczywistym. Uzyskaj dostęp do wszystkich informacji potrzebnych do planowania misji dronów, nadzorowania floty i zarządzania tworzonymi danymi - teraz z bezpiecznego środowiska opartego na chmurze.

 • Kompatybilny z Matrice 30, Matrice 300 z H20 oraz DJI Dock
 • Darmowy okres próbny do 31 października 2022 r.
 • Planowanie trasy nalotu
 • Zarządzanie i raportowanie lotami
 • Zlecanie lotów
 • Przechowywanie i udostępnianie materiałów
Negocjuj cenę
DJI FLIGHTHUB 2

Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania flotą dronów

Zarządzanie misjami w czasie rzeczywistym

Podstawowe mapy 2.5D

 

Aby zwiększyć świadomość na temat ukształtowania terenu i sytuacji w otoczeniu, można zintegrować dane wysokościowe z mapami satelitarnymi otrzymując dokładne mapy 2.5D.

 

Tworzenie panoram 360

Za pomocą jednego przycisku można stworzyć panoramy 360° i przesłać je dalej do chmury.  Udostępnione zostaną zdjęcia i współrzędne w których zostały wykonane, które następnie zostaną umieszczone na mapie podstawowej 2.5D

Mapowanie w chmurze

Generuj mapy ortomozaiczne RGB lub termowizyjne dla obszarów do 1,5 tys. w jednym locie. Ortomozaiki są automatycznie nakładane na mapę bazową 2.5D, zapewniając w razie potrzeby szczegółową wiedzę o środowisku misji.

Transmisja na żywo z misji

Połącz wielu użytkowników z jedną lub wieloma operacjami dronów jednocześnie i na bieżąco informuj zespoły o najnowszych postępach prac dzięki strumieniowaniu na żywo w wysokiej rozdzielczości z małym opóźnieniem.

Adnotacje na żywo

W celu efektywnego zarządzania misją i dystrybucji informacji można zaznaczyć obiekty lub całe obszary. Adnotacje są widoczne dla zespołów naziemnych, pilotów lub dowolnego członka zespołu w celu szybkiego dostosowania projektu i dystrybucji zadań.

Usprawniona komunikacja w zespole

Synchronizuj bezcenne informacje, takie jak pozycja zespołu, status drona, szczegóły misji i inne w czasie rzeczywistym i na wielu typach urządzeń, dzięki czemu współpraca w zespole jest łatwiejsza niż kiedykolwiek

Planowanie tras i zarządzanie misją

Twórz wszelkiego rodzaju misje lotnicze bezpośrednio z komputera, korzystając z mapy bazowej 2.5D. Po zaplanowaniu trasy możliwy jest podgląd oczekiwanych wyników dla każdego punktu misji, zapewniając bezpieczeństwo trasy lotu i jakość danych. Synchronizuj misje z pilotami, aby zapewnić wydajną i wygodną realizację.

Za pomocą aplikacji Flighthub 2 możliwe jest planowanie, zaplanowanie rozpoczęcia misji w wybranych godzinach, rozpoczęcie lotów przez DJI Dock oraz zarządzanie zebranymi danymi.

Zarządzanie danymi

Przejrzyj wyniki operacji w chmurze. Otwórz dowolne przechwycone zdjęcie, wideo lub panoramę, a zostanie ono wyświetlone na mapie podstawowej 2.5D wraz z odpowiednimi informacjami o współrzędnych.

Twoje dane są bezpieczne

DJI poważnie traktuje bezpieczeństwo Twoich danych. Korzystamy z najlepszych w swojej klasie środków, aby chronić integralność Twoich zdjęć, filmów, dzienników lotów i innych danych użytkowników, co pozwala Ci w pełni korzystać z pełnego potencjału opartego na chmurze systemu zarządzania flotą. FlightHub 2 został stworzony, aby zachować integralność na wielu poziomach procesu zarządzania dronem i danymi – od podłączenia i konserwacji urządzenia, przez przesyłanie i transmisję danych, po przechowywanie usług w chmurze i bezpieczeństwo operacyjne.

DJI FlightHub 2 przesyła, przechowuje i zarządza danymi na serwerach w chmurze obsługiwanych przez Amazon Web Services, które są zgodne z certyfikatami bezpieczeństwa ISO/IEC 27001.

DILECTRO ACADEMY

Dostęp do Flighthub 2

Do końca października 2022 roku dostępny jest darmowy dostęp do wersji Beta oprogramowania. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz otrzymać darmowy dostęp do platfromy testowej.

Oprogramowanie specjalistyczne
Flighthub 2 | Zarządzanie dronami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl